Reklamní pozice premium odkaz - místo pro vaši reklamu. Naučte se výklad horoskopu v kurzech a škole astrologie Hanzal, dálkově i online.

velikost textu: A A A

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách jako předsevzetí do nového roku

Porozhlížíte se po novém zaměstnání a líbilo by se Vám pracovat v oblasti sociálních služeb? Přihlášku do kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách Brno můžete brát také jako předsevzetí do nového roku. Podat ji můžete ještě na sklonku starého kalendářního roku.

Proč absolvovat kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách u Seducy?

Vzdělávací agentura Seduca nabízí každoročně hned několik typů kvalifikačních kurzů. Přičemž k těm nejoblíbenějším patří bezpochyby právě zmíněný kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách. Během roku je tento kurz otevírán hned v několika městech České republiky. Je tedy velká pravděpodobnost, že se bude konat v blízké době také v bezprostřední blízkosti Vašeho bydliště. Existuje přitom hned důvodů, proč se jej absolvovat právě pod záštitou Vzdělávací agentury Seduca. Především je to příznivá cena a s tím spojená možnost rozložení kurzovného na splátky. Semináře jsou vedeny akreditovaný lektory, kteří se mohou pochlubit bohatými zkušenostmi v daném oboru.

Co přináší kurz pro pracovníky v sociálních službách?

Kurz pro pracovníky v sociálních službách je rozdělen do dvou částí. V teoretické části se seznámíte například se standardy kvality sociálních služeb, základy komunikace, rozvoji komunikačních dovedností i asertivní komunikace. Semináře se věnují také základům psychologie, ochrany zdraví, metod sociální péče, krizové intervence i úvodu do problematiky zdravotního postižení. Více informací o náplni semináře se dovíte zde www.seduca.cz/rekvalifikacni-kurzy/kvalifikacni-rekvalifikacni-kurz-pro-pracovniky-v-socialnich-sluzbach. Během praktické části můžete získané vědomosti uplatnit v praxi. Absolvent může pracovat například v domech s pečovatelskou službou, domech pro seniory či domech se zvláštním režimem.

 

Reklamní článek

Autor článku: red
Autor fotografie: red

Štítky: kurzy, pr

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody zde uvedené, jakož i jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách nejlektor.cz nenahrazují odborné poradenství, nejedná se o závazné informace a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.