Reklamní pozice premium odkaz - místo pro vaši reklamu. Naučte se výklad horoskopu v kurzech a škole astrologie Hanzal, dálkově i online.

Vítejte na stránkách NEJLEKTOR.cz

Úvod » Blog » Ostatní » Vzdělávací centrum Seduca

velikost textu: A A A

Vzdělávací centrum Seduca

Ilustrační fotografie

Hledáte zaměstnání a lákalo by vás zkusit pracovat v sociálních službách? Pomáháte rádi lidem? Chtěli byste poskytovat oporu lidem, kteří se o sebe nedokážou postarat sami? Zajímá vás problematika lidí, kteří se, mnohdy ne vlastním zaviněním, ocitli na pokraji společnosti? Tato bohulibá činnost je v poslední době velmi oblíbeným oborem, ke kterému tíhne čím dál více nezaměstnaných. Zaměstnání v sociálních službách umožní každodenní kontakt s lidmi, kteří mají zajímavé osudy a kromě toho zajistí, že budete mít vždy co na práci.

Pokud opravdu přemýšlíte nad tím, že byste uplatnili svoje dovednosti a znalosti v této oblasti, nemusíte se bát, že nemáte kvalifikované vzdělání. Díky vzdělávacímu centru Seduca, které již několik let zajišťuje například Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Liberec, můžete během několika týdnů získat potřebné osvědčení, a pak už se směle vrhnout do práce.

Seznam všech vzdělávacích akcí, které tato společnost pořádá, můžete najít na jejích stránkách www.seduca.cz/kontakt. Díky přednáškám v rámci celé České republiky se mohou vzdělávat všichni uchazeči, stačí si jen pohlídat termíny přednášek a seminářů a včas se přihlásit na některý z kurzů. Zájemci, kteří jsou vedeni na úřadech práce, mohou využít možnosti proplacení kurzu. Potřebné informace k umožnění rekvalifikačních kurzů vám zajisté rádi poskytnou všichni poradci působící na všech úřadech.

Mnohaleté zkušenosti vzdělávacího centra v oblasti vzdělávání v sociálních službách umožňují zájemcům získat akreditované vzdělání, a dopomoci tak ke snazšímu získání zaměstnání. Neváhejte tedy a přihlaste se na některý z široké nabídky kurzů, odměnou vám budou kvalitní informace, a co víc, vědomosti, které vám nikdo nevezme.

Reklamní článek

Autor článku: red
Autor fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: pr, vzdělávání

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody zde uvedené, jakož i jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách nejlektor.cz nenahrazují odborné poradenství, nejedná se o závazné informace a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Přestože se snažíme uvádět co nejpřesnější informace, nemůžeme vyloučit některé chyby nebo nepřesnosti -za to se předem omlouváme.