Reklamní pozice premium odkaz - místo pro vaši reklamu. Naučte se výklad horoskopu v kurzech a škole astrologie Hanzal, dálkově i online.

Vítejte na stránkách NEJLEKTOR.cz

Úvod » Registrace

Registrujte se do katalogu NEJLEKTOR.cz a získejte nové studenty! To vše za rozumný roční poplatek bez další provize nebo poplatků za počet odučených hodin!

 

Kdo se může registrovat

FYZICKÉ OSOBY BEZ IČO NEBO VAT SE MOHOU REGISTROVAT JEN TEHDY, POKUD MAJÍ TRVALÉ BYDLIŠTĚ NA ÚZEMÍ ČR -v opačném případě nebude objednávka akceptována.

Lektor -samostatná fyzická osoba -jednotlivec -nabízející výuku jednoho nebo více oborů. V názvu lektora musí být uvedeno jméno a příjmení. Pokud nabízíte výuku prostřednictvím různých lektorů nebo lektory přímo zaměstnáváte, tedy neprovozujete výuku samostatně jako jednotlivec, musíte se registrovat do katalogu Školy a organizace.

Školy a organizace -fyzická nebo právnická osoba, která nabízí výuku jednoho nebo více oborů prostřednictvím více lektorů. V názvu musí být uvedeno jméno školy či organizace.

Ceny za registraci v katalogu (ceny jsou včetně DPH -jsme plátci) na 1 rok

Lektor

Základní zápis = ZDARMA
Základní zápis umožňuje zápis až do 3 oborů ve 3 lokalitách.

TOP zápis = 500 Kč (pouze 10 prvních pozic pro každý obor, pozice se točí při načtení stránky) / rok
TOP zápis umožňuje zápis až do 6 oborů v 6 lokalitách.

Školy a organizace

Základní zápis = 450 Kč / rok
Základní zápis umožňuje zápis až do 4 oborů ve 4 lokalitách.

TOP zápis = 1 200 Kč (pouze 10 pozic pro každý obor, pozice se točí při načtení stránky) / rok
TOP zápis umožňuje zápis až do 8 oborů v 8 lokalitách.

Zveřejnění zápisu

Po odeslání vyplněného registračního formuláře a odsouhlasení všeobecných obchodních podmínek zašlete platbu na číslo účtu 2800139368/2010 pod variabilním symbolem, který se vám zobrazil po odeslání formuláře na obrazovce a jenž vám dorazil na email. Po obdržení platby a provedení kontroly bude váš profil zveřejněný do 7 dnů. Jestliže platba nedorazí do 5 dnů, bude žádost smazána. Pokud ve formuláři zaškrtnete, že si přejete zaslat daňový doklad, obdržíte ho po přijetí platby na váš email ve formátu pdf.

Typ registrace

Jsem:
Registruji: